Drużyna Witko – Nasi kandydaci

Skład drużyny KWW Marcina Witko w poszczególnych okręgach przedstawia się następująco:

 

Okręg nr 1 do Rady Miejskiej Tomaszowa KWW Marcina Witko

 

1          WITKO Marcin          47        Tomaszów Mazowiecki

2          GAJEK Ewelina        30        Tomaszów Mazowiecki

3          STAŃCZYK Beata    48        Tomaszów Mazowiecki

4          PIETRZYK Kazimierz Andrzej        66        Tomaszów Mazowiecki

5          SEREDYN Urszula Maria     59        Tomaszów Mazowiecki

6          FLAMHOLC Iwona  55        Tomaszów Mazowiecki

7          KOWALCZYK Jerzy Jacek  63        Tomaszów Mazowiecki

8          GALICKI Adam Jerzy          38        Tomaszów Mazowiecki

9          SKŁADOWSKI Bartłomiej  29        Tomaszów Mazowiecki

10        BOROWSKI Konrad Waldemar      29        Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 2 do Rady Miejskiej Tomaszowa KWW Marcina Witko

 

1          SZYMAŃSKA Zofia Aleksandra     31        Tomaszów Mazowiecki

2          KUCHTA Krzysztof Jan       55        Tomaszów Mazowiecki

3          WAWRO Tomasz Leszek      36        Tomaszów Mazowiecki

4          KUBIAK Marek Andrzej      39        Tomaszów Mazowiecki

5          SKRZYPCZYK Marek         53        Tomaszów Mazowiecki

6          GRABEK Monika     38        Tomaszów Mazowiecki

7          DZIUBAŁTOWSKI Krzysztof        39        Tomaszów Mazowiecki

8          PUCHALSKA Alicja Maria  62        Tomaszów Mazowiecki

9          SZUSTOROWSKA Jolanta Barbara            54        Tomaszów Mazowiecki

10        BATORSKI Jarosław Marek 29        Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 3 do Rady Miejskiej Tomaszowa KWW Marcina Witko

 

1          PRZEDBORA Elżbieta Anna           49        Tomaszów Mazowiecki

2          PIERŚCIŃSKI Krzysztof Władysław         66        Tomaszów Mazowiecki

3          STORCZYK Małgorzata Katarzyna 44        Tomaszów Mazowiecki

4          RYBAK Marcin         43        Tomaszów Mazowiecki

5          MADZIO Edward     52        Tomaszów Mazowiecki

6          DRZEWOSKA Agnieszka Beata      47        Tomaszów Mazowiecki

7          MATYSZEWSKI Jacek        53        Tomaszów Mazowiecki

8          MARKIEWICZ Bożena Alicja         60        Tomaszów Mazowiecki

9          SYGITOWICZ Mikołaj Marek         18        Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 1 do Rady Powiatu Tomaszowskiego KWW Marcina Witko

 

1          WENDROWSKI Waldemar Paweł  50        Tomaszów Mazowiecki

2          KIELISZEK Anna     78        Tomaszów Mazowiecki

3          OGÓREK Leszek Zbigniew 60        Tomaszów Mazowiecki

4          WILCZEK-KOPACZ Honorata Aleksandra           36        Tomaszów Mazowiecki

5          ŚLIWIŃSKA Izabela Beata  45        Wąwał

6          BISKUP Krzysztof Jarosław 48        Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 2 do Rady Powiatu Tomaszowskiego KWW Marcina Witko

 

1          BĄK Wacława Helena           56        Tomaszów Mazowiecki

2          BANASIAK Mirosław          67        Osiedle Niewiadów

3          MADZIO Kamilla Maria       50        Tomaszów Mazowiecki

4          WILCZYŃSKA Elżbieta Małgorzata           50        Tomaszów Mazowiecki

5          DZIUBAŁTOWSKI Janusz  55        Tomaszów Mazowiecki

6          MICHALAK Szymon Ryszard         36        Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 3 do Rady Powiatu Tomaszowskiego KWW Marcina Witko

 

1          STRZĘPEK Mariusz Edward           51        Dąbrowa

2          STAŃDO Stanisław Władysław       73        Tomaszów Mazowiecki

3          SUDAK Iwona Bogumiła     51        Tomaszów Mazowiecki

4          CHILIŃSKA Maria Jolanta  59        Tomaszów Mazowiecki

5          PIOTROWSKA Iwona Izabela         49        Tomaszów Mazowiecki

6          JUDA Ryszard           57        Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 4 do Rady Powiatu Tomaszowskiego KWW Marcina Witko

 

1          MAGIERA Henryk   59        Tomaszów Mazowiecki

2          ALEKSANDROWICZ Sławomir Józef      63        Zaosie

3          SAPAŁA Szymon      24        Łaznów

4          SOŁTYSIAK Anita Dominika          20        Dębniak

5          GRAD Barbara Jolanta          52        Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 5 do Rady Powiatu Tomaszowskiego KWW Marcina Witko

 

1          GLIMASIŃSKI Grzegorz Józef       32        Rzeczyca

2          DZIUBAŁTOSKA Anna Bogusława           45        Sługocice

3          ZAKRZEWSKI Jacek           41        Rzeczyca

4          DZIERŻEK Łukasz   26        Wiechnowice

5          PAWLIK Agnieszka  43        Tresta

6          KOBUS-OSTROWSKA Dorota Maria        44        Wiaderno

 

Okręg nr 6 do Rady Powiatu Tomaszowskiego KWW Marcina Witko

 

1          GOSKA Szczepan Waldemar            47        Lubochnia-Górki

2          JANOCHA Monika Paulina  30        Wolica

3          PASIK-URBAŃSKA Paula Marta   27        Budziszewice

4          SZYDŁOWSKI Zbigniew    48        Lechów

5          BALDISZAK Małgorzata Barbara   45        Glinnik

6          KOŁODZIEJSKI Łukasz     34        Tomaszów Mazowiecki